Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27279
Stary 02.07.2010, 15:50
Marcelo przyszedł z delikatnie mówiąc silniejszej ligi niż Bośniak, grał w Santosie (dowiedz się co to za klub) a i tak nie wszedł od razu do składu. Wskoczył po odejściu Clebera. I właśnie tamten ruch to był majstersztyk. Na tamtą chwilę pewniacy Cleber i Głowacki, w odwodzie zdolny, młody Marcelo. I o taką politykę chodzi.
Odpowiedz cytując