Maćko napisał(a):

|
Dobry skrzydłowy i kadrę będzie można uznać za solidnie wzmocnioną. Na napastnika również bym się nie obraził.
|
Jeszcze ten Serb z Koszyc i mamy najważnejsze pozycje uzupełnione. Na Ligę powinno wystarczyc...a na Puchary? zależy od losowania i szczęścia.
Co do ataku, to Brożek, Żurawski, Boguski są wystarczający. Oczywiście pod warunkiem że wszyscy zdrowi. Dlatego można pomyśleć o czwartym niezłym napastniku. Małeckiego widzę na skrzydle.