Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27277
Stary 02.07.2010, 15:38
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Dobry skrzydłowy i kadrę będzie można uznać za solidnie wzmocnioną. Na napastnika również bym się nie obraził.

Jeszcze ten Serb z Koszyc i mamy najważnejsze pozycje uzupełnione. Na Ligę powinno wystarczyc...a na Puchary? zależy od losowania i szczęścia.

Co do ataku, to Brożek, Żurawski, Boguski są wystarczający. Oczywiście pod warunkiem że wszyscy zdrowi. Dlatego można pomyśleć o czwartym niezłym napastniku. Małeckiego widzę na skrzydle.
Odpowiedz cytując