Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27270
Stary 02.07.2010, 15:00
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Nie tak dawno Blackburn Rovers bylo zainteresowane Gordanem..
http://hercegovina.info/vijesti/spor...a-u-blackburnu

Zeby to tylko nie oznaczalo odejscie Marcelo

Być może oznacza to że mamy nowego stopera, który wchodzi do pierwszego składu i tworzy parę środkowych obrońców z Marcelo, a Cleber jest jako żelazny rezerwowy na czarną godzinę
Zobaczymy ale nie wiem czy strata dwóch podstawowych stoperów w jednym okienku to dobry pomysł.
Myślę, że jeżeli Marcelo odejdzie to w zimie. Przekonamy jak to będzie.
Odpowiedz cytując