SpoXsteR napisał(a):

Być może oznacza to że mamy nowego stopera, który wchodzi do pierwszego składu i tworzy parę środkowych obrońców z Marcelo, a Cleber jest jako żelazny rezerwowy na czarną godzinę
Zobaczymy ale nie wiem czy strata
dwóch podstawowych stoperów w jednym okienku to dobry pomysł.
Myślę, że jeżeli Marcelo odejdzie to w zimie. Przekonamy jak to będzie.