Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11494
Stary 02.07.2010, 14:52
bo tyle przyjechało białych oparć na razie.
zobacz sobie teraz przyjechała jakas dostawa pewnie krzesełek bo sa kartonowe pudła.
moze jak patrzyłes to byli rozładowac tira? albo sa w prawym narozniku bo tam jeszcze nie ma ram pod krzesełka ale kamera tego nie obejmuje?
a moze siedzą u góry i np montują siedziska do zawiasów po to by jutro ruszyć z ich montażem na sektorze?
albo mieli akurat przerwę obiadową?
swoją droga dzis do ekipy krzesełkowej przybyło 6 albo 8 osób a ze ty ich nie widzisz to juz tylko twoj problem.
Ostatnio edytowane przez WRz¦ : 02.07.2010 o godz. 15:00.
Odpowiedz cytuj±c