Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11493
Stary 02.07.2010, 14:47
Tak się składa że wiem co znaczy zapierniczać na słoneczku gdzie nie ma daszku bo tyram w ogrodach po 6h więc to nie jest żadne usprawiedliwienie.

A chodzi mi że w ogóle nie widziałem ludzi chodzących po trybunie więc zluzuj. Poza tym zaczęli robić 9 i nagle przestali bo co? Czas nie stoi w miejscu.
Odpowiedz cytując