|
Tak się składa że wiem co znaczy zapierniczać na słoneczku gdzie nie ma daszku bo tyram w ogrodach po 6h więc to nie jest żadne usprawiedliwienie.
A chodzi mi że w ogóle nie widziałem ludzi chodzących po trybunie więc zluzuj. Poza tym zaczęli robić 9 i nagle przestali bo co? Czas nie stoi w miejscu.
|