Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27260
Stary 02.07.2010, 14:37
Wchodzę na główną i info o jakimś piłkarzu, patrze na zdjęcie a tu koleś o kulach padłem

A tak na poważnie to jak dla mnie koleś ok. O takie coś mi chodzi. Młody, reprezentant kraju, miejmy nadzieję ambitny. Ale na papierze to można oceniać. Niech pogra i zobaczymy.
Odpowiedz cytując