Wchodzę na główną i info o jakimś piłkarzu, patrze na zdjęcie a tu koleś o kulach

padłem
A tak na poważnie to jak dla mnie koleś ok. O takie coś mi chodzi. Młody, reprezentant kraju, miejmy nadzieję ambitny. Ale na papierze to można oceniać. Niech pogra i zobaczymy.