Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27258
Stary 02.07.2010, 14:36
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Mam jednak nadzieje ze to juz bedą zawodnicy choc troszke starsi, którzy bedą bardziej doswiadczeni i którzy beda potrafili pomóc tym mlodszym obiecujacych zawodnikom.
Ja mam nadzieje, że będą to dokładnie tacy sami zawodnicy jak Ci dwaj już sprowadzeniu: Młodzi, grający w swoich młodzieżówkach. Od doświadczenia to już mamy - Żurawia.
Odpowiedz cytując