Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27257
Stary 02.07.2010, 14:35
Brawo dla Pana Basałajakolejny transfer zrobiony w tajemnicy, czyżby naprawde sie cos ruszyło?!jest tak - to tylko nalezy pogratulowac, jednakże nie mozna popaść w samozachwyt, bo wtedy zle sie to moze skonczyc a tego nikt by nie chcial. Zgadzam sie z przed mówcą ze teraz czekamy na napastnika i pomocników(lewy oraz środkowy).Mam jednak nadzieje ze to juz bedą zawodnicy choc troszke starsi, którzy bedą bardziej doswiadczeni i którzy beda potrafili pomóc tym mlodszym obiecujacych zawodnikom.
Odpowiedz cytując