Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11492
Stary 02.07.2010, 14:33
Działają 3 kamerki te najstarsze. Te nowsze ostatnio mają jakieś problemy.

Ale jeśli nie uda się rozegrać meczów pucharowych u nas na stadionie to powinny polecieć jakieś głowy. Bo tak niby montują ale im to opieszale idzie. Trybuna miała być gotowa w styczniu a wykończeniówka cały czas trwa i jeszcze w cholerę zostało do zrobienia.
Odpowiedz cytując