|
Działają 3 kamerki te najstarsze. Te nowsze ostatnio mają jakieś problemy.
Ale jeśli nie uda się rozegrać meczów pucharowych u nas na stadionie to powinny polecieć jakieś głowy. Bo tak niby montują ale im to opieszale idzie. Trybuna miała być gotowa w styczniu a wykończeniówka cały czas trwa i jeszcze w cholerę zostało do zrobienia.
|