|
Podoba mi się kierunek w jakim podążono, tj. szukanie perspektywicznych piłkarzy po reprezentacjach młodzieżowych. Wcale nie musi to oznaczać, że Cikos i Bunoza zbawią defensywę Wisły ale jest wielkie prawdopodobieństwo, że będą chcieli grać jak najambitniej i najlepiej by sprzedać się do lepszych klubów
w Europie Zachodniej. Duży plus za te transfery!
|