Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27246
Stary 02.07.2010, 14:26
Brawo Brawo Brawo!!! W tym okienku transferowym działamy w myśl zasady że drużynę buduję się od tyłu. Bramkarz, dwóch młodych obrońców. Mam wrażenie ze te dwa ostatnie transfery wypalą i będziemy mieli z tych młodych chłopaków pocieche. Czy tylko ja mam wrażenie że obaj będą gryźli trawę żeby się nas pokazać? Mam nadzieje ze to jest nowa jakość w polityce transferowej.
Czy ten młody Chorwat przychodzi na wypożyczenie czy od razu będzie kupiony?
Odpowiedz cytując