Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27241
Stary 02.07.2010, 14:19
Slowak wielka niewiadoma, ten chorwat wsumie tez, z tym, ze stoper jednak juz jakas marke soba prezentuje, w wieku 22 lat wyceniany jest na 600 tys euro,jego druzyna jako beniaminek stracila najmniej goli w lidze, a jak wiadomo najwieksza zasluge w tym zazwyczaj maja stoperzy i bramkarz... wiec uwazam, ze kierunek jest dobry, nawet jak na 2 takie transfery wypali jeden to i tak uwazam, ze pan Basalaj wprowadzil madrą polityke do klubu i realizuje, jedna zasade ze swojego plau o jakiej pisal macios, a mianowicie sprowadzaniu mlodych talentow z calego swiata, przy odpowiedniej sieci skautingu moze to nam w przyszlosci przyniesc naprawde sporo dobrego.

Brawo w szczegolnosci dla Pana Basalaja
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując