Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27230
Stary 02.07.2010, 14:11
Ten Bunoza i Cikos są młodzi - a więc można stwierdzi że budowana jest nowa drużyna.
Są reprezentantami młodzieżówek swoich krajów.. oby zdolni.. na razie nic więcej nie można napisać o nich.. i nawet jak kolega wyżej nawal ich "no name" - nie ma sensu oceniać ich gry bo nigdy ich nie widzieliśmy na oczy, ich gry.
Ja wiem że co niektórzy maja rozbudzone nadzieje na transfery rzędów milionów euro.. ale radze powoli schodzić na ziemie.

Pożyjemy zobaczymy co z tego narybku wyrośnie

A i jeszcze jedno. Dla tych którzy poszukują " niezależnych informatorów".. nie bójcie się klub nic przed wami nie zatai.. jeśli będzie miał przyjść jakiś piłkarz to zastaniecie o tym poinformowani.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując