Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1037
Stary 02.07.2010, 13:54
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Golański ma trafić do Korony. Nieźle sobie poczynają w Kielcach!
Jak na możliwości Korony byłby to megahit, bo gość nie opuścił Steauy dlatego, że był za słaby, trener Piturca strasznie zabiegał o przedłużenie kontraktu z nim, ale tą propozycję odrzucił sam piłkarz. Ciekawe czy im się uda go zakontraktować, osobiście w to nie bardzo chce mi się wierzyć, ale pożyjemy, zobaczymy. Z drugiej strony Korzym, Niedzielan, Vukovic czy Mijailovic to też nie są przypadkowe nazwiska. Tak nawiasem mówiąc to jest właśnie dobry przykład tego, że sporo z mniej znanych naszych klubów naprawdę idzie do przodu.
Odpowiedz cytując