kha1 napisał(a):

|
Golański ma trafić do Korony. Nieźle sobie poczynają w Kielcach!
|
Jak na możliwości Korony byłby to megahit, bo gość nie opuścił Steauy dlatego, że był za słaby, trener Piturca strasznie zabiegał o przedłużenie kontraktu z nim, ale tą propozycję odrzucił sam piłkarz. Ciekawe czy im się uda go zakontraktować, osobiście w to nie bardzo chce mi się wierzyć, ale pożyjemy, zobaczymy. Z drugiej strony Korzym, Niedzielan, Vukovic czy Mijailovic to też nie są przypadkowe nazwiska. Tak nawiasem mówiąc to jest właśnie dobry przykład tego, że sporo z mniej znanych naszych klubów naprawdę idzie do przodu.