For_FuN_ napisał(a):

|
Ja tylko poddaje w watpliwosc taka polityke. Jasne, Cikos moze okazac sie swietnym ruchem, ale tez moze byc totalnym niewypalem...a klub walczacy o MP i w europejskich pucharach nie moze sobie chyba na to pozwolic, jesli powaznie mysli o zrealizowaniu tych celow. Legia juz przerabiala podobny scenariusz, tzn. nasprowadzala srednich kopaczy i w ostatnim sezonie dali "popis".
|
Nie neguje tego, zdaje sobie sprawę, że może być niewypałem, ale zauważ, że np Hristov nie grał w klubie, wzięli go na wypożyczenia, żeby zobaczyć czy odzyska formę, a tutaj ten zawodnik grał ponad 30 meczy w drużynie, jest młody. Popatrz na to tak, że byle kogo bez testów by nie wzięli. Przyglądali mu się pewnie trochę, więc głowa do góry, trzeba wierzyć, że w końcu uda nam się transfer.
