Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Szali
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka
Offline
#
319
02.07.2010, 12:47
Poszukuje roboty na sierpień - najlepiej jakiejś na pół etatu. Wszystkie propozycje chętnie rozważę
Jak coś to priv.
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Szali
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szali
Znajdź inne posty napisane przez Szali