Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27185
Stary 02.07.2010, 11:33
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Legia... Legia... Legia. Wy macie jakiś kompleks Legii czy co? Czy to mi się coś pomyliło i wszedłem na forum Legii? Cały czas na tym forum widzę tylko Legia to Legia tamto
Kto wie czy nie. Nawet jak napiszesz "Legła" to dostajesz bana, choć moderatorzy nie odpowiadają na pytanie - "dlaczego?".
Odpowiedz cytując