Syn Kangura z 1984 napisał(a):

Legia... Legia... Legia. Wy macie jakiś kompleks Legii czy co? Czy to mi się coś pomyliło i wszedłem na forum Legii? Cały czas na tym forum widzę tylko Legia to Legia tamto
|
Kto wie czy nie. Nawet jak napiszesz "Legła" to dostajesz bana, choć moderatorzy nie odpowiadają na pytanie - "dlaczego?".