Wyświetl pojedynczy post
tomo892
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27184
Stary 02.07.2010, 11:33
raindog napisał(a):Wyświetl post
...i chyba nawet Marcelo, i Beto.
W każdym razie wiadomo o kogo chodzi, a nie chciało mi się szukać dokładnie jego nazwiska.
Z rozmowy z Marcelo:

- Zimą byłeś blisko Olympiakosu Pireus i Hannover 96?

- Kłamstwo. Kto o tym pisał?!

- Informacje przekazywał Hector Peralta, podający się za Twojego menedżera.

- Ten człowiek mnie nie reprezentuje! Dwa lata temu skontaktował się z moim faktycznym menedżerem, Sergio Diasem Pinto, i pomógł mi przenieść się do Polski. Dziś nie mam z nim żadnego kontaktu. Peralta najwyraźniej chce się promować wykorzystując moją osobę. Wybrał chyba jednak złą drogę. Dochodziły też do mnie plotki, że byłem na testach w Hanowerze. Ale to nieprawda. Gdybym pojechał na jakiekolwiek testy, postąpiłbym nie w porządku wobec Wisły.

- Masz żal do Peralty?

- Nie. Wolę natomiast, żeby na mój temat ukazywały się prawdziwe informacje. No, ale kto ma usta, ten mówi, co chce.
Odpowiedz cytując