serek.c2 napisał(a):

|
To bardzo bym się ucieszył drogi kolego... Mnie uspokajać nie musisz. I daj sobie z tym ja p......ę na wstrzymanie, nie ma co się tak denerwować.
|
Wiesz, po prostu jestem przerażony tym co tu się wypisuje.Piszę ogólnie, ale tu nikomu nie można dogodzić....
Już teraz powinniśmy być bardzo uradowani z okienka transferowego.
P.S
Zwracam się do tych od argumentów "że Legia".Zobaczymy jak ta Legia będzie grała z nowymi 7 zagranicznymi zawodnikami w składzie...
