Pablo84 napisał(a):

A jeśi bym ci napisał, że na 99% Milinkovic jest w Wiśle, to co byś zrobił?Ile tu razy trzeba pewne rzeczy powtarzać?Czy tutaj odpowiednie osoby muszą co 10 min uspokajać szanownych forumowiczów?
Ja *******e....
|
To bardzo bym się ucieszył drogi kolego... Mnie uspokajać nie musisz. I daj sobie z tym ja p......ę na wstrzymanie, nie ma co się tak denerwować.