Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27179
Stary 02.07.2010, 11:15
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czy się Lech nim interesuje czy też nie mało mnie obchodzi. Faktem natomiast jest, że czym dłużej będziemy negocjować tym większe szanse, iż bogatszy od nas klub zainteresuje się Milinkovicem. Nie wiem, czy będzie Ci wtedy do śmiechu bo jak pewnie wiesz, Wisła raczej się nie licytuje z innymi klubami.
A jeśi bym ci napisał, że na 99% Milinkovic jest w Wiśle, to co byś zrobił?Ile tu razy trzeba pewne rzeczy powtarzać?Czy tutaj odpowiednie osoby muszą co 10 min uspokajać szanownych forumowiczów?
Ja *******e....

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując