Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze
Offline
#
27172
02.07.2010, 11:00
Co sie dzieje z transferem Milinkovicia
sprawa upadla ? na forum lecha wypisuja ze niby ich zarzad sie zaczol interesowac tym grajkiem
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
Cfaniak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cfaniak
Znajdź inne posty napisane przez Cfaniak