Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27171
Stary 02.07.2010, 10:33
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę irytujące są już niektórych słowa... Jak ktoś wspomni, że da się zrobić transfery na czas czego przykładem Legia, to zaraz zaczynają się wpisy o kompleksach i przerzucaniu się na warszawski zespół. Co ma piernik do wiatraka? Ktoś podaje najprostszy z możliwych przykład - da się zrobić transfery ciekawych zawodników szybko i skutecznie? Da się - przykładem Legia. I zanim jeden z drugim synkiem zacznie komuś proponować przerzucanie się na rywala niech się najpierw zastanowi, czy osoba której to proponuje nie ma na karku kilkunastu lat więcej spędzonych na Reymonta... Bo zdaje mi się, że większość tych "proponujących" nie pamięta pierwszo i drugoligowej nędzy.

Wspomni, dobre słowo a nie co stronę dwie lament a nie wspomnienie o tym, że Legia już ma piłkarzy a nie występują w Europie, a my nie mamy nic, wielkie g...no, Basałaj nie wie co robi, gdzie jest zarząd, nie ma transferów bo Boss zrobił urodziny.
A kiedy za dwa dni okaże się, że jest transfer to wszyscy szczęśliwi, Boss sypnął kasą, Basałaj jest the best, ale potem znów po godzinie koniec zachwytów i szukanie dziury bo za młody, za stary, nie doświadczony, za drogi za tani...

Chodzi o to, że wspomnieć można, ale jak co chwilę na forum czytam wpisy, że Legia kupuje a my nie to trafić może człowieka, nie od tego że nie am transferów, tylko od tego że to dział - Polityka transferowa Wisły a nie ''Kogo kupiła Legia, Lech i Polonia Bytom.

EOT.
Odpowiedz cytując