|
Panikuję bo już tyle spierdzielono przy budowie tego stadionu. Obawiam się po prostu kolejnej wtopy. Swoje obawy uzasadniam tym, że już dawno wiadomo iż system podgrzewający murawę (rurki) będą tylko i wyłącznie pod powierzchnią boiska! System zaczyna się i kończy bardzo blisko linii końcowych boiska (pewnie pociągną to jakieś pół metra dalej). Nie oceniam opierając się na rysunku w paincie tylko po zdjęciach - dokładnie widać gdzie zaczyna się i gdzie kończy system podgrzewania.
Dozamet1 - rozgrzewać będą się na pasie sztucznej murawy, która przykryje asfalt wokół boiska...
|