Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11476
Stary 02.07.2010, 10:12
znowu panikujecie, wytyczną jest dla Was obrazek zrobiony w paincie....
poczekajmy na info od osób zorientowanych w temacie, z tym asfaltem było podobnie, najpierw panika 10 stron żali, a potem koleś wyjaśnił że będzie to podkład pod sztuczną trawę, ale do Was to widzę nie dociera i dalej jedziecie o wyścigach grotesce itp.
Odpowiedz cytując