|
znowu panikujecie, wytyczną jest dla Was obrazek zrobiony w paincie....
poczekajmy na info od osób zorientowanych w temacie, z tym asfaltem było podobnie, najpierw panika 10 stron żali, a potem koleś wyjaśnił że będzie to podkład pod sztuczną trawę, ale do Was to widzę nie dociera i dalej jedziecie o wyścigach grotesce itp.
|