Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27165
Stary 02.07.2010, 09:55
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Legia... Legia... Legia. Wy macie jakiś kompleks Legii czy co? Czy to mi się coś pomyliło i wszedłem na forum Legii? Cały czas na tym forum widzę tylko Legia to Legia tamto
Spokojnie, zaraz z Legii przerzucą się na Cracovie bo oni też zrobili już parę transferów


Wracając do tematu, dajmy szansę chłopakowi być może jest to nowy Marcelo i będzie się sprawdzał w naszej lidze. Przecież nie każdy transfer musi się kończyć tak jak Beto, Hristov, itp.

Chyba nikt z nas nie widział go na żywo w akcji a specjalistów od tego że jest za słaby jest tu tylu że po prostu głowa boli, poczekajmy parę meczy i wtedy ocenimy jego przydatność. Za pewne ściągneli by nawet Daniego Alvesa to by połowa mówiła, że za dużo zarabia, że już stary bo ma 27 lat, potrzeba nam młodych przyszłościowych zawodników i biadolenie że musimy inwestować w przyszłość.

Wam to chyba w ogóle nie można dogodzić, bo kto by nie przyszedł to od razu fala krytyki, jaki on to słaby powtarzam - DAJMY MU SZANSĘ.
Odpowiedz cytując