Zaczynają mnie irytować wszystkie niedoróbki na Naszym stadionie. Nie wiem o co chodzi z tą murawą, ale wydaje mi się, że to iż murawa jest bliżej dawnego A i B, może być spowodowane tym, że są tam ławki rezerwowych, nie wiem czy to dla szanownego p. Obtułowicza miało jakieś znaczenie czy nie. W ogóle pomysł z asfaltem wokół boiska zajeżdża mi totalną groteską ;/