Wyświetl pojedynczy post
Kołacz
Junior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11470
Stary 02.07.2010, 09:52
rav napisał(a):Wyświetl post


Jak dla mnie:
- podgrzewanie ma szerokość ok. 68-70m; czyli w zimie można się ładnie pozdzierać na lodzie wślizgiem poza linię boczną.
- wszystko jest o dobre 5 metrów przesunięte do trybuny zachodniej.

Gdyby murawa miała być na środku to wyglądałoby to mniej więcej tak:
Zaczynają mnie irytować wszystkie niedoróbki na Naszym stadionie. Nie wiem o co chodzi z tą murawą, ale wydaje mi się, że to iż murawa jest bliżej dawnego A i B, może być spowodowane tym, że są tam ławki rezerwowych, nie wiem czy to dla szanownego p. Obtułowicza miało jakieś znaczenie czy nie. W ogóle pomysł z asfaltem wokół boiska zajeżdża mi totalną groteską ;/
_________________________________________________
Patologia Patogia Patologia Qrdwanów !!!
Odpowiedz cytując