Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27163
Stary 02.07.2010, 09:47
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Legia... Legia... Legia. Wy macie jakiś kompleks Legii czy co? Czy to mi się coś pomyliło i wszedłem na forum Legii? Cały czas na tym forum widzę tylko Legia to Legia tamto
A dlaczego nie należy chwalić jeżeli ktoś próbuje robić coś pozytywnego ?
Odpowiedz cytując