Syn Kangura z 1984 napisał(a):

Legia... Legia... Legia. Wy macie jakiś kompleks Legii czy co? Czy to mi się coś pomyliło i wszedłem na forum Legii? Cały czas na tym forum widzę tylko Legia to Legia tamto
|
A dlaczego nie należy chwalić jeżeli ktoś próbuje robić coś pozytywnego ?