marcin19876 napisał(a):

|
Brakuje nam jeszcze 4 - srodek obrony, lewa pomoc, srodek pomocy i napastnik, ściagając tych zawodników mamy kadre kompletna...
|
No ,a pierwszy mecz za 2 tygodnie. Legia nie gra w pucharach a sciagnela 6 pilkarzy ,ktorzy beda mieli czas pograć ze soba i sie zgrać , u nas jak co rok wszystko na ostatnia chwile