Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27160
Stary 02.07.2010, 09:37
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
Brakuje nam jeszcze 4 - srodek obrony, lewa pomoc, srodek pomocy i napastnik, ściagając tych zawodników mamy kadre kompletna...
No ,a pierwszy mecz za 2 tygodnie. Legia nie gra w pucharach a sciagnela 6 pilkarzy ,ktorzy beda mieli czas pograć ze soba i sie zgrać , u nas jak co rok wszystko na ostatnia chwile
Odpowiedz cytując