Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
WRzŚ
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
11469
02.07.2010, 09:22
ewcia
napisał(a):
Wejścia są oddzielne, plus dodatkowe dla Vipów.
czesc klatek schodowych łączy i góre i doł, chyba ze pozamykaja wejscia z klatki na dany poziom.
WRzŚ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WRzŚ
Znajdź inne posty napisane przez WRzŚ