serek.c2 napisał(a):

|
ewcia, PiotrG - możecie rozwiać moje obawy odnośnie murawy a właściwie jej wyśrodkowania?
|
W projekcie na pewno było jej wyśrodkowanie - odległość od trybun wschodniej i zachodniej ma wynosić około 17,5m do linii bocznej boiska.
Czy tak w rzeczywistości będzie? Sądzę że tak, ale w 100% dowiemy się dopiero po rozłożeniu murawy i namalowaniu linii. W chwili obecnej trudno to ocenić.