Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11467
Stary 02.07.2010, 09:20
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
ewcia, PiotrG - możecie rozwiać moje obawy odnośnie murawy a właściwie jej wyśrodkowania?
W projekcie na pewno było jej wyśrodkowanie - odległość od trybun wschodniej i zachodniej ma wynosić około 17,5m do linii bocznej boiska.
Czy tak w rzeczywistości będzie? Sądzę że tak, ale w 100% dowiemy się dopiero po rozłożeniu murawy i namalowaniu linii. W chwili obecnej trudno to ocenić.
Odpowiedz cytując