Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27150
Stary 02.07.2010, 08:53
Chlopek123 napisał(a):Wyświetl post
prezentacje beda jak wroca z Niemiec, a może nawet jak dopiero beda mieli Adidasa, teraz najwazniejsze jest wprowadzenie ich jak najszybciej do druzyny a nie konferencje,sesje itp
Jakich ICH Na razie GO
Odpowiedz cytując