Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
27150
02.07.2010, 08:53
Chlopek123
napisał(a):
prezentacje beda jak wroca z Niemiec, a może nawet jak dopiero beda mieli Adidasa, teraz najwazniejsze jest wprowadzenie ich jak najszybciej do druzyny a nie konferencje,sesje itp
Jakich ICH
Na razie GO
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza