Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27139
Stary 02.07.2010, 08:20
Akurat wypożyczenie z opcją pierwokupu to dobra opcja! Albo się sprawdzi, albo nie da się za niego złamanego grosza Lepiej to niż zaśmiecać nam kadrę jeśli się okaże gorszy nie tylko od Singlara ale także Burligi
Odpowiedz cytując