serek.c2 napisał(a):

|
teraz spoglądam sobie na fotki z SKWK i nie wiem czy coś przegapiłem ale murawa miała być wyśrodkowana. To raczej miejsca nie będzie miało, gdyż rurki z glikolem kończą się zdecydowanie dalej byłej trybuny C niż byłej trybuny AiB.
|
Też mi się tak zdawało, ale przyjrzałem się jeszcze raz i wydaje mi się, że krawędź murawy (z grubsza zakładając główna rura boczna) jest w tej samej odległości od trybuny AB i C (np. względem ostatnich, skrajnych schodów na D).
No jeszcze by tego brakowało, gdyby się okazało, że "zapomnieli" wyśrodkować boisko...