Wyświetl pojedynczy post
Wrona
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11461
Stary 02.07.2010, 08:06
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
teraz spoglądam sobie na fotki z SKWK i nie wiem czy coś przegapiłem ale murawa miała być wyśrodkowana. To raczej miejsca nie będzie miało, gdyż rurki z glikolem kończą się zdecydowanie dalej byłej trybuny C niż byłej trybuny AiB.
Też mi się tak zdawało, ale przyjrzałem się jeszcze raz i wydaje mi się, że krawędź murawy (z grubsza zakładając główna rura boczna) jest w tej samej odległości od trybuny AB i C (np. względem ostatnich, skrajnych schodów na D).
No jeszcze by tego brakowało, gdyby się okazało, że "zapomnieli" wyśrodkować boisko...
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując