Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27137
Stary 02.07.2010, 07:53
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Widzisz, człowieka poznaje się po tym, w co się ubiera, co je,czyta.Jeśli dla kogoś autorytetem jest przegląd sportowy, to nalezy mu tylko współczuć, bo to szmatławiec podobny do se,fakta itp- czyli gazetach, które z wiarygodnością mają mało wspólnego.
Pomijam fakt, że Żurawski przeszedł do nas za darmo a Jovanic za drobne...
Widać, że o Wiśle nie masz za dużo do powiedzenia a siejesz tylo ferment.Kibicujesz ty chociaż Wiśle?
Tak a Żurawski kontrakt ma za darmo, za podpisanie też coś dostać musiał, a Jovanovic za drobne 400 tyś. euro to drobne...w Wiśle to mnóstwo kasy bo jak się spodziewasz transferów po 1 mln euro to sobie daruj..napisałem to wszystko hipotetycznie a tu zaraz takie ataki...jak sie to potwierdzi będziecie przepraszać
Odpowiedz cytując