Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27133
Stary 02.07.2010, 07:36
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Od początku było wiadomo że nas nie stać na nikogo. Pieniądze ze sprzedaży Głowackiego poszły na Jovanicia i Żurawskiego. Jeśli on zostanie faktycznie wypożyczony to widać właśnie jak przyszłościowo nasz klub działa. Emeryt Żurawski i wypożyczony grajek ze spadkowicza. Za rok ten sam problem, brak prawego obrońcy i napastnika. Dobrze że udało się kabaret bramkarski zakończyć bo to jedyny plus.
Widzisz, człowieka poznaje się po tym, w co się ubiera, co je,czyta.Jeśli dla kogoś autorytetem jest przegląd sportowy, to nalezy mu tylko współczuć, bo to szmatławiec podobny do se,fakta itp- czyli gazetach, które z wiarygodnością mają mało wspólnego.
Pomijam fakt, że Żurawski przeszedł do nas za darmo a Jovanic za drobne...
Widać, że o Wiśle nie masz za dużo do powiedzenia a siejesz tylo ferment.Kibicujesz ty chociaż Wiśle?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując