|
No ale cóż złego jest w wypożyczeniu grajka? Zapewne jest to wypożyczenie z opcją transferu definitywnego (o ile w ogóle to wypożyczenie - podobnie jak Karherop nie wierzę w ani jedno słowo PS). Sprawdzi się - zapłacimy ustaloną kwotę i po kłopocie. Nie widzę nic złego w takim akurat ruchu działaczy.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.07.2010 o godz. 07:33.
|