Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27132
Stary 02.07.2010, 07:31
No ale cóż złego jest w wypożyczeniu grajka? Zapewne jest to wypożyczenie z opcją transferu definitywnego (o ile w ogóle to wypożyczenie - podobnie jak Karherop nie wierzę w ani jedno słowo PS). Sprawdzi się - zapłacimy ustaloną kwotę i po kłopocie. Nie widzę nic złego w takim akurat ruchu działaczy.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.07.2010 o godz. 07:33.
Odpowiedz cytując