wiśnia napisał(a):

|
czemu tylko wypożyczenie? nie stać nas na niego czy jak
|
zarząd Wisły zmienił zdanie po słowach m.i. "anthony09" , trzeba brac pod uwage zdanie kibiców
poza tym to przecież przekręt sportowy , w ani jedno słowo tej gazeciny nie wierze ( za dużo się kiedys jej naczytałem )