Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27131
Stary 02.07.2010, 07:30
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
czemu tylko wypożyczenie? nie stać nas na niego czy jak

zarząd Wisły zmienił zdanie po słowach m.i. "anthony09" , trzeba brac pod uwage zdanie kibiców

poza tym to przecież przekręt sportowy , w ani jedno słowo tej gazeciny nie wierze ( za dużo się kiedys jej naczytałem )
Odpowiedz cytując