Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27130
Stary 02.07.2010, 07:28
Od początku było wiadomo że nas nie stać na nikogo. Pieniądze ze sprzedaży Głowackiego poszły na Jovanicia i Żurawskiego. Jeśli on zostanie faktycznie wypożyczony to widać właśnie jak przyszłościowo nasz klub działa. Emeryt Żurawski i wypożyczony grajek ze spadkowicza. Za rok ten sam problem, brak prawego obrońcy i napastnika. Dobrze że udało się kabaret bramkarski zakończyć bo to jedyny plus.
Odpowiedz cytując