|
Od początku było wiadomo że nas nie stać na nikogo. Pieniądze ze sprzedaży Głowackiego poszły na Jovanicia i Żurawskiego. Jeśli on zostanie faktycznie wypożyczony to widać właśnie jak przyszłościowo nasz klub działa. Emeryt Żurawski i wypożyczony grajek ze spadkowicza. Za rok ten sam problem, brak prawego obrońcy i napastnika. Dobrze że udało się kabaret bramkarski zakończyć bo to jedyny plus.
|