filip74 napisał(a):

A co w tym dziwnego , już podobne rzeczy się zdarzały .
W sumie jak się nie mylę to nawet teraz miasto jest winne Wiśle jakąś kasę która właśnie ma być w czynszu rozliczona.
|
To nic dziwnego, raczej dobry pomysł - kiepsko to jednak widzę z uwagi na pewnego nie schodzącego na psy jegomościa. Ta parówa gotowa nie zgodzić się na taki pomysł.
edit. teraz spoglądam sobie na fotki z SKWK i nie wiem czy coś przegapiłem ale murawa miała być wyśrodkowana. To raczej miejsca nie będzie miało, gdyż rurki z glikolem kończą się zdecydowanie dalej byłej trybuny C niż byłej trybuny AiB.