Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11456
Stary 02.07.2010, 06:25
filip74 napisał(a):Wyświetl post
A co w tym dziwnego , już podobne rzeczy się zdarzały .
W sumie jak się nie mylę to nawet teraz miasto jest winne Wiśle jakąś kasę która właśnie ma być w czynszu rozliczona.
To nic dziwnego, raczej dobry pomysł - kiepsko to jednak widzę z uwagi na pewnego nie schodzącego na psy jegomościa. Ta parówa gotowa nie zgodzić się na taki pomysł.

edit. teraz spoglądam sobie na fotki z SKWK i nie wiem czy coś przegapiłem ale murawa miała być wyśrodkowana. To raczej miejsca nie będzie miało, gdyż rurki z glikolem kończą się zdecydowanie dalej byłej trybuny C niż byłej trybuny AiB.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.07.2010 o godz. 06:40.
Odpowiedz cytując