|
Zapraszam na forum Legionistow , wtedy wywnisokujecie czy tak naprawde maja rowniez oni i PiS w dup...
Warto glosowac na Pis ktory chocby nawet popiera kibicow ze wzgledow oporu PO, jakby nie patrzac wstawila sie za nami i warto to docenic.
1q2 widze ,ze nalezysz do tych ktorym ciezko cokolwiek wyklarowac....
|