Wyświetl pojedynczy post
oskar TS
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8786
Stary 02.07.2010, 03:52
Zapraszam na forum Legionistow , wtedy wywnisokujecie czy tak naprawde maja rowniez oni i PiS w dup...

Warto glosowac na Pis ktory chocby nawet popiera kibicow ze wzgledow oporu PO, jakby nie patrzac wstawila sie za nami i warto to docenic.

1q2 widze ,ze nalezysz do tych ktorym ciezko cokolwiek wyklarowac....