Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27125
Stary 02.07.2010, 01:15
Ale pieprzycie panowie, w ktorych to meczach Kirm tak dobrze gral? Moze znalazlyby sie ze 3 (przypominam, ze sezon ma okolo 35).

Statystyki, sratystyki, liga słoweńska jest mimo wszystko kilka poziomow nizej od naszej. Niestety, Kirm zapowida sie tak samo jak Jirsak - pewnego poziomu nie przeskoczy, a szkoda.
Odpowiedz cytując