|
Ale pieprzycie panowie, w ktorych to meczach Kirm tak dobrze gral? Moze znalazlyby sie ze 3 (przypominam, ze sezon ma okolo 35).
Statystyki, sratystyki, liga słoweńska jest mimo wszystko kilka poziomow nizej od naszej. Niestety, Kirm zapowida sie tak samo jak Jirsak - pewnego poziomu nie przeskoczy, a szkoda.
|