Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8780
Stary 02.07.2010, 00:44
wilemm napisał(a):Wyświetl post
ale intuicja mi podpowiada, że to coś znacznie przyzwoitszego niż POpieranie Bronka z wąsami, Donka z dziadkiem, Janusza z fujarą, czy jednorękigo Rycha.
Dobrze Ci podpowiada - jest to coś znacznie przyzwoitszego niż popieranie Jarka z kotem, Andrzejem L jako wicepremierem, sędzią Kryże jako sprawiedliwym, dwurękich układowców = Kaczmarka,Netzla,Kornatowskiego którzy robili za chłopców na posyłki 'wielkiego płatnika'

Przykro mi że muszę się zniżyć do Twojego poziomu ale trudno.Z mojej strony koniec tematu
94 - Allah Akbar!!