wilemm napisał(a):

|
ale intuicja mi podpowiada, że to coś znacznie przyzwoitszego niż POpieranie Bronka z wąsami, Donka z dziadkiem, Janusza z fujarą, czy jednorękigo Rycha.
|
Dobrze Ci podpowiada - jest to coś znacznie przyzwoitszego niż popieranie Jarka z kotem, Andrzejem L jako wicepremierem, sędzią Kryże jako sprawiedliwym, dwurękich układowców = Kaczmarka,Netzla,Kornatowskiego którzy robili za chłopców na posyłki 'wielkiego płatnika'
Przykro mi że muszę się zniżyć do Twojego poziomu ale trudno.Z mojej strony koniec tematu