|
To ciekawe czemu ten wlasnie Kirm w kilku meczach w Wisle pokazal ze grac w pilke umie. Ciekawe czemu ten wlasnie Kirm gdy byl dobrze ustawiony na boisku to gral dobrze? Kirm jest specyficznym skrzydlowym. Takim o swietnej wytrzymalosci ale sredniej szybkosci. Do tego dochodzi to ze Kirm woli grac kombinacyjnie tzn. najlepiej by moim zdaniem sprawdzal sie w roli skrzydlowego w ustawieniu 4-3-3.
|