Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27121
Stary 02.07.2010, 00:16
To ciekawe czemu ten wlasnie Kirm w kilku meczach w Wisle pokazal ze grac w pilke umie. Ciekawe czemu ten wlasnie Kirm gdy byl dobrze ustawiony na boisku to gral dobrze? Kirm jest specyficznym skrzydlowym. Takim o swietnej wytrzymalosci ale sredniej szybkosci. Do tego dochodzi to ze Kirm woli grac kombinacyjnie tzn. najlepiej by moim zdaniem sprawdzal sie w roli skrzydlowego w ustawieniu 4-3-3.
Odpowiedz cytując