|
Podejrzewam, że nikt z forum nie widział Cikosa w żadnym meczu. Obserwowali go jednak ponoć nasi działacze i skoro go sprowadzamy, to widocznie jego umiejętności zostały ocenione na takie, które predysponują do gry w naszym klubie. Pomyślcie trochę, przecież cienizny by nie brali.
A wydawanie sądu, że zawodnik musi być słaby tylko na podstawie tego, że grał w ostatniej drużynie ligi słowackiej jest totalnym idiotyzmem.
Ostatnio edytowane przez ktulu : 01.07.2010 o godz. 23:49.
|