Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11453
Stary 01.07.2010, 23:28
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
jesteśmy z Ciebie dumni
SPOKOJNIE

wiadomo coś już na temat tego całego asfaltu? na 100 będzie pokryty sztuczną?

Martwisz sie? Niech i bedzie beton czy asfalt, to zamiast konfeti na mecz niech kazdy wezmie kepke trawy z błoń i sie zasypie... mysle ze pare meczow i sie zazieleni ladnie
Odpowiedz cytując