Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27110
Stary 01.07.2010, 23:21
Możecie już odpuścić temu Kirm'owi ? Ludzie po pierwszych meczach w barwach Wisły, 50 % piała z zachwytu Sam Skorża mówił zajechałem Kirm'a na obozie. Kasper to potwierdził, mówiąc że nie dostosowano obciążenia adekwatnie do jego możliwości. Na mundialu też najgorzej nie grał (bynajmniej w tych meczach co oglądałem).

Druga sprawa jak można oceniać gracza nie widząc go w akcji ? Erik Czikosz, większość już marudzi że pewnie nie lepszy od Łukasza.. dajcie mu parę meczy i oceńcie obiektywnie. Narzekaliście (nie wszyscy) że WISŁA ogląda graczy na YT czy bierze ich z "łapanki", a po czym wy oceniliście jego umiejętności ?

POZDRAWIAM WISŁACKĄ BRAĆ!
Odpowiedz cytując