Pablo84 napisał(a):

Tylko że my mamy więcej wpadek niż sukcesów od ponad 30 lat.Ale zdarzają się wyjątki.O tym jaka nasza liga jest słaba świadczą wyniki jak i współczynniki.Np to, by grać w grupie musimy najpierw jeździć po stepach na kresach Europy.Pokazuje to nam w jakim towarzystwie się znajdujemy.A kiedyś tak nie było.
Napisz mi jakie widzisz pozotywy na najbliższą przyszłość (oprócz budowy nowych stadionów i wpompowaniu większej kasy w kluby), skoro nie ma w Polsce odpowiedniego systemu szkolenia od podstaw.
|
Przeczytaj pierwsze 3 zdania kolegi którego cytujesz i będziesz miał odpowiedź.