Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27108
Stary 01.07.2010, 23:20
Niestety ten paradoks że najpierw trzeba zapłacić żeby dostać się do Wisły powtarza się dlatego też młodzi wolą pasy czy hutnika.
Patrząc na chłopaków z Górnika Wieliczka kilka lat temu było kilku chłopaków którzy chcieli wyrwać się z górnika po juniorach a naprawdę na tle ligi byli nie przeciętni dynamiczni piłka im się normalnie butów kleiła a czasem jak 2 z nich grało u nas w a klasie na nielegalu to w 2 mecze wygrywali objeżdżając wszystkich, potem niestety w Wieliczce nie mieli za bardzo możliwości grać bo też jakieś dziwne fanaberia trenera seniorów i inne no i chłopaki zaczęli rozrywkowe życie i takich "niedorozwojów" jest w Polsce bardzo dużo zatracają się bo widzą że z piłki nie wyżyją to idą do normalnej roboty...
Odpowiedz cytując