Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27107
Stary 01.07.2010, 23:19
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Pobawiłem sie chwile transfermarkt.de i co mi wyszło:

)
Jeśli chodzi o wartość zawodników to tm jest kiepskim źródłem - szczególnie jeśli chodzi o słabsze ligi jak nasza a tym bardziej słowacka która jest w ogóle w większości nie opisana a kwoty są wzięte z totalnego kosmosu.
Tak wiec jeśli już to tylko orientacyjnie można się czegoś dowiedzieć.
Siłą TM jest baza zawodników, ich statystyki, historia.

A ten cały Milinkovic jest faktycznie jednym z najbardziej cenionych grajków w lidze, tyle że coś to się wszystko kitwasi i boję się że skończy się to tak jak z Makinwą.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
zawsze to łatwiej latac z jednym skrzydlem niz bez zadnego
Święta prawda
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując